SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Płyta

Nowy album Panic! At The Disco już dostępny!

Oczekiwanie na nowy materiał Panic! At The Disco dobiegło końca. Brendon Urie powraca w wielkim stylu, z szóstym studyjnym albumem “Pray For The Wicked”.

W oświadczeniu prasowym wydanym w marcu tego roku Brendon Urie, frontman P!atd, przyznał, że nowy album to hołd dla fanów amerykańskiej grupy: “Kiedy po wielu miesiącach wystawiania Kinky Boots w Nowym Jorku wróciłem do LA, chciałem po prostu być w domu, tworzyć. Zaprosiłem znajomych do swojego domowego studia. Byłem gotowy, żeby opowiedzieć o wszystkich niezwykłych rzeczach, które przytrafiły mi się przez ostatnie kilka lat. “Pray for the Wicked” to powiedziękowanie dla moich fanów.”

Premiera szóstego studyjnego krążka grupy przewidziana była na dzisiaj, 22 czerwca. Urie opublikował informację o premierze nowego albumu na Facebooku, wraz z notką:

“Ten album mocno mnie zaskoczył. Nie spodziewałem się, że album ukaże się planowo. Z pewnością nie spodziewałem się, że będzie zawierał piosenki, z których się składa. I nigdy nie śmiałem myśleć, że wydam szósty studyjny album.

A wszystko dzięki Wam. Dziękuję za wsparcie i inspirację. Razem stworzyliśmy coś niesamowitego, jestem dozgonnie wdzięczny za to, co dla mnie zrobiliście, i że nadal jesteście przy mnie. Dlatego przedstawiam Wam “Pray For The Wicked”.

Jak już wspomniałem, ten album mocno mnie zaskoczył. Mam nadzieję, że zaskoczy i Was.

Z wyrazami miłości,
B, P!ATD”

“Pray For The Wicked” znajdziecie tutaj.