Seazone Music & Conference powraca!
» » Seazone Music & Conference powraca!

Seazone Music & Conference powraca!

Kategoria: Festiwale | 0
Mamy nadzieję, że nie zapomnieliście o tym nadmorskim festiwalu, ponieważ organizatorzy Seazone Music & Conference zdradzili pierwsze informacje na temat tegorocznej edycji wydarzenia. Zmianie uległo miejsce, data i sama formuła.

Organizatorzy długo trzymali w napięciu i zwlekali z ogłoszeniem kolejnej edycji festiwalu, lecz dziś przerwali milczenie. Wszystko jest wynikiem wprowadzania w życie zmian i udoskonalaniu formy wydarzenia. W programie nadal swoje miejsce znajdą koncerty, panele dyskusyjne, warsztaty, lecz tym razem położony zostanie większy nacisk na odpowiedzenie na potrzeby rozwijającego się przemysłu muzycznego i rozwój – całość przybierze formę multi-platformową. Będzie to okazja do zaczerpnięcia inspiracji, zdobycia wiedzy na temat rozwoju swojej kariery i wysłuchania doświadczeń specjalistów. Wszystko to skierowane do artystów, producentów, managerów, pasjonatów i wszystkich wiążących swoją pracę z muzyką. Festiwal odbędzie się tym razem w drugiej połowie września, kończąc letni sezon, a miejsce z Sopotu zmienia się na Gdańsk.

Więcej informacji na temat wydarzenia już wkrótce, a na ten moment pozostaje zarezerwować sobie czas we wrześniu na to nadmorskie muzyczne święto.