Braids wystąpią w Poznaniu
» » Braids wystąpią w Poznaniu

Braids wystąpią w Poznaniu

Kategoria: Koncerty | 0
Już 6 kwietnia w poznańskiej Scenie na Piętrze wystąpi Braids, czyli trzyosobowa grupa grająca eksperymentalny pop z Montrealu.

Aby nagrać swój trzeci album „Deep In The Iris”, Braids przeniosło się w góry Arizony do Vermont i północnego Nowego Jorku. Otoczeni naturą wieloletni przyjaciele z zespołu starali się zrzucić z siebie ciężar codzienności stając się bezbronnymi i wrażliwymi przed sobą osobami. To zaowocowało albumem „Deep In The Iris”. Ich najsilniejszym nagraniem w dotychczasowym
dobytku. Pełnym energii, lecz delikatnym i nieskazitelnie wyrzeźbionym. Braids to siła z która trzeba się liczyć. Z niezaprzeczalnie „żywą” energią zespół łączy w sobie oszałamiający wokal, potężne bębnienie oraz wysublimowaną elektronikę.  Braids powstało w roku 2007 w Calgary, AB. Po przeprowadzce do Montrealu, zespół wydał swój dobrze przyjęty debiut „Native Speakerin” (2011). Składające się z Raphaelle Standell, Austin Tufts i Taylor Smith Braids stanowi wspólną całość podkreślającą zbiorowe twórcze doświadczenie.