Już wkrótce Enea Spring Break 2018
» » Już wkrótce Enea Spring Break 2018

Już wkrótce Enea Spring Break 2018

Kategoria: Zapowiedzi | 0
Nieco ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia piątej edycji poznańskiego Spring Break’a, największego, polskiego festiwalu showcase’owego dla debiutujących artystów. Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej edycji tego pionierskiego na polskim rynku, muzycznego wydarzenia.

W tym roku impreza odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia w kilkunastu miejscach koncertowych na terenie Poznania. Największa scena festiwalu, podobnie jak w latach ubiegłych będzie zlokalizowana na Placu Wolności. Koncerty na Placu Wolności będą mieli okazję zobaczyć wszyscy posiadacze karnetów, w innych lokalizacjach będzie decydować pojemność klubu. W tym roku swoje krótkie (trwające od 30 minut do godziny) występy zaprezentuje ponad setka artystów, z czego zdecydowaną większość stanowią debiutanci. Oczywiście nie zabraknie dobrze znanych wykonawców, takich jak Kortez, O.S.T.R., Natalia Kukulska, Piotr Rogucki, zespół LemON czy PRO8L3M. Pamiętajmy jednak, że jest to wydarzenie mające na celu promocję młodych, nieznanych jeszcze twórców, dlatego już niedługo zaprezentujemy nasz przewodnik po tym, co w szczególności warto zobaczyć podczas tegorocznej edycji festiwalu. Oprócz koncertów, Spring Break to także miejsce konferencji muzycznych z udziałem reprezentantów najważniejszych mediów polskiego rynku fonograficznego.

Warto wspomnieć, że tegoroczna edycja imprezy jest wyjątkowa ze względu na współpracę z INES – innowacyjną siecią europejskich festiwali showcase’owych, dzięki której w Poznaniu oprócz polskich twórców, pojawią się również wykonawcy z innych krajów Europy. Szczegółową rozpiskę koncertów podamy już wkrótce, natomiast już teraz możecie zakupić swój karnet na Spring Break w okazyjnej cenie 95 zł.