SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Idź na koncert

Pierwszy klubowy koncert George Ezry w Polsce

To będzie pierwszy klubowy koncert George Ezry w Polsce! Uwielbiany przez polską publiczność muzyk wystąpi 20 października w warszawskiej Progresji!

George Ezra to młody brytyjski singer-songwriter, który podbił listy przebojów na całym świecie takimi przebojami jak “Budapest” czy “Blame It on Me”. Wiosną tego roku, a dokładniej 23 marca ukaże się druga studyjna płyta artysty zatytułowany “Staying at Tamara’s”. Album promuje singiel “Paradise”, o którym muzyk mówi: “Paradise” narodziło się jako melodia, która nie mogła wyjść mi z głowy. Dopiero kilka miesięcy później, kiedy siadałem do pisania piosenek, narodził się z niej utwór. Opowiada o spotkaniu kogoś, w kim od razu się zakochujemy. I o ile nieraz wahamy się co do swoich uczuć, w przypadku miłości nie mamy takich wątpliwości – miłość to miłość i w tym utworze przyrównałem ją do raju”.

 

[kad_youtube url=”https://youtu.be/XOwihbur34E” width=”900″ height=”350″]

 

Sprzedaż biletów na jedyny koncert artysty w Polsce rozpoczyna się w piątek, 16 marca o godzinie 10:00. Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl oraz sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn.