BOKKA utworem “In Love With The Dead Man” zapowiada nową płytę
» » BOKKA utworem “In Love With The Dead Man” zapowiada nową płytę

BOKKA utworem “In Love With The Dead Man” zapowiada nową płytę

Kategoria: Utwory | 0
Niedawno BOKKA dołączyła do portfolio wytwórni PIAS, a dzisiaj znamy już pierwsze szczegóły dotyczące ich trzeciego albumu studyjnego. 

Kilka dni temu opublikowali nowy utwór zwiastujący ich trzeci album studyjny. Kompozycja “In Love With The Dead Man” została utrzymana w klimacie muzyki elektronicznej. Jest to utwór, obok którego nie można przejść obojętnie. Możecie go posłuchać tutaj:

 

 

Trzeci krążek BOKKI ukaże się nakładem wytwórni PIAS już 20 kwietnia. Będzie następcą dobrze przyjętego krążka „Don’t Kiss and Tell” sprzed 3 lat. Na płycie znajdzie się 10 autorskich kompozycji zarejestrowanych w Little Studio w Konstancinie. Współproducentem albumu jest Daniel Walczak (producent debiutanckiej płyty Curly Heads, współproducent drugiego albumu Dawida Podsiadło).

Najnowsza płyta grupy wymyka się gatunkowym kategoryzacjom. Bywa eteryczna i zmysłowa, to znów emanuje żywym pulsem i niekłamaną energią. BOKKA nie przestaje się rozwijać, pozostając jednym z najciekawszych reprezentantów rodzimej muzyki avant pop.