SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Koncerty Zapowiedzi

Low Roar powraca do Polski!

Uwielbiany w Polsce Low Roar wraca na szlak koncertowy! Artysta, po bardzo udanej trasie promującej ostatni krążek Once In A Long, Long While… wróci do naszego kraju i odwiedzi cztery miasta. 

Pod pseudonimem niskiego ryku ukrywa się charyzmatyczny Ryan Karazija – urodzony w Kalifornii wokalista i kompozytor, w którego żyłach płynie wybuchowa mieszanka krwi meksykańskiej i litewskiej. Artysta jest blisko związany z Polską i ma tu wielu przyjaciół, co znalazło odzwierciedlenie w tytułach takich piosenek z nowego albumu jak „Gosia” czy „Poznań”.

Utalentowany muzyk, niespokojny duch, pełen pasji obieżyświat – barwna osobowość Ryana znajduje odbicie w jego singer-songwriterskiej twórczości. W 2010 Karazija przeprowadził się z rodzimych Stanów do Reykjaviku, gdzie nagrał swój debiutancki krążek „Low Roar. Longplay przyniósł mu rozgłos na świecie, a także zaproszenia na największe festiwale pokroju Eurosonic, The Great Escape czy ATP. To wtedy zaczęła się wielka przygoda Ryana.

5 maja 2017 ukazał się nowy, trzeci już album Low Roar Once In A Long, Long While... Płyta powstawała w studio w Walii z udziałem bliskiego przyjaciela muzyka- Mike’a Lindsaya (Tunng) i pod okiem uznanego producenta Andrew Schepsa (m.in. Red Hot Chili Peppers, Adele, Hozier). Gościnnie na krążku słychać zaś piękny wokal islandzkiej wokalistki Jófríður Ákadóttir (JFDR, Pascal Pinon), która śpiewa w singlowym utworze „Bones”. Wszystko to składa się na to, że  „Once In A Long…” to materiał prosty, szczery i pełen emocji: Nie myślałem zbyt długo o tym, jaki album chcę nagrać. Po prostu musiałem wyrzucić z siebie te piosenki. W ten sposób na bieżąco dokumentowałem swoje życie – mówi Ryan.

07.04 / Warszawa / Cafe Kulturalna

https://www.facebook.com/events/183861549048667/

08.04 / Poznań / Scena na Piętrze

09.04 / Kraków / Zet Pe Te

https://www.facebook.com/events/1386543654790863/

10.04 / Wrocław / Stara Piwnica

https://www.facebook.com/events/1165199390280114/