Koncertowy luty w łódzkim klubie Wytwórnia
» » Koncertowy luty w łódzkim klubie Wytwórnia

Koncertowy luty w łódzkim klubie Wytwórnia

Kategoria: Koncerty | 0
Przed wiosną pełną koncertów, polecamy Wam mały before w Łodzi przy ulicy Łąkowej. Sprawdźcie, co wydarzy się w klubie Wytwórnia w miesiącu lutym.

 

Smolik / Kev Fox

14 lutego w Wytwórni spotkacie dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa – brytyjskiego songwrittera.

W wersji koncertowej misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

bilety: 65 zł z kartą, 70 zł bez karty / w dniu koncertu 75 zł / 80 zł
wydarzenie: https://www.facebook.com/events/152820512016725/

 

 

Anita Lipnica & The Hats

22 lutego Anita Lipnicka wróci do łódzkiej Wytwórni. Tym razem obok artystki pojawi się jej stały skład – The Hats. Koncert oparty będzie na piosenkach pochodzących z najnowszego albumu zatytułowanego “Miód i dym”, której premiera odbyła się 17 listopada 2017 roku. Podczas koncertu w Wytwórni po raz pierwszy będzie można posłuchać nowych utworów. Nie zabraknie też starszych kompozycji, doskonale znanych fanom Anity Lipnickiej.

bilety: 55 zł z kartą, 65 zł bez karty / w dniu koncertu: 65 zł / 75 zł
wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1646950785325935/