Kolejni artyści dołączają do składu Co Jest Grane 24 Festival
» » Kolejni artyści dołączają do składu Co Jest Grane 24 Festival

Kolejni artyści dołączają do składu Co Jest Grane 24 Festival

Kategoria: Festiwale | 0
Warszawski festiwal organizowany przez Co Jest Grane 24 przedstawił kolejnych artystów, których już w czerwcu usłyszymy w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Do Korteza i Brodki dołączyło dziś dwoje kolejnych znakomitych artystów – Rosalie., której debiutancki album “Flashback” miał swoją premierę w styczniu tego roku, a również dziś została ogłoszona nadzieją polskiej muzyki według plebiscytu Sanki 2018, i Krzysztof Zalewski, którego album “Złoto” spotkał się z ogromnym entuzjazmem, o czym świadczą licznie wyprzedane koncerty podczas dwóch tras koncertowych, a obecnie wyrusza w trasę promującą niedawne wydawnictwo “Zalewski śpiewa Niemena”.

Już 15 i 16 czerwca będzie możliwość usłyszenia wielu fantastycznych polskich artystów w samym centrum Warszawy. Całemu festiwalowi towarzyszy zawsze luźna i sprzyjająca odpoczynkowi atmosfera. Oprócz koncertów przez dwa dni mają miejsce specjalne atrakcje dla dzieci, projekcje filmowe oraz spotkania z artystami. Na głodnych i spragnionych uczestników czekać natomiast będą foodtrucki.

Karnety w cenie 79 zł do kupienia są na stronie bilety.cojestgrane24.pl