Loading

Już 23 czerwca szczecińska wyspa rzeczna, czyli Łasztownia, zyska zupełnie nowe oblicze. To właśnie tam wprowadza się wspólna inicjatywa elektronicznego duetu Catz ‘N Dogz oraz agencji C&C Bookings i Feast Artists – Wooded City. Dziś poznaliśmy pierwszych artystów, którzy zagrają na tym wyjątkowym festiwalu! 

Artystyczny tandem Grzegorza Demiańczuka oraz Wojciecha Tarańczuka nie pierwszy raz odpowiada za to przedsięwzięcie. Wcześniej impreza odbywała się we Wrocławiu, gdzie wystąpiła śmietanka polskiej i zagranicznej sceny klubowej. Teraz Wooded przenosi się do miasta rodzinnego producentów i na nowo zaczaruje widzów mieszanką starannie wyselekcjonowanej muzyki, designu i sztuk audiowizualnych. DJ-e staną w jednym rzędzie z młodymi studentami Akademii Sztuki w Szczecinie, a lokalni promotorzy z właścicielami food trucków.

Organizatorzy uchylili rąbka tajemnicy i ujawnili, kogo już za kilka miesięcy usłyszymy w Łasztowni. Będzie to:

  • The Dumplings – jeden z najpopularniejszych electropopowych duetów w Polsce obecnie przygotowuje materiał na swoją trzecią płytę, a lada moment wyruszy w trasę z orkiestrą. Szczeciński koncert będzie ich pierwszym występem w tym roku w regularnym składzie;
  • Ryan Elliott 
  • Answer Code Request
  • Mira 

Niespodzianką nie jest obecność organizatorów w line-upie. Dzisiejsze ogłoszenie uzupełnia także lokalny kolektyw Canalia.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1572353716191456/

 

Top