SERCE: Adi Nowak, Rosalie. i inni
» » SERCE: Adi Nowak, Rosalie. i inni

SERCE: Adi Nowak, Rosalie. i inni

Kategoria: Polecamy | 0
Klub Serce istnieje dopiero od kilku miesięcy, a już stał się rozpoznawalnym miejscem na imprezowej mapie Krakowa. Po udanych koncertach Bitaminy, KAMP!, Pauliny Przybysz czy Goorala, managerowanie artystyczni nie zwolnili tempa i postanowili zapewnić nam jeszcze więcej muzycznych niespodzianek.

Chcemy odczarować mocno hermetyczną i chłodną scenę krakowskiego clubbingu, skupiając się na prawdziwie luźnej, przyjacielskiej atmosferze i naturalnym kontakcie zarówno pomiędzy klubowiczami, jak i na linii artysta – słuchacz“. Takimi słowami opisują swoją ideę twórcy Serca. Miejsce to nie tylko ma celebrować atmosferę dobrego vibe’u ponad podziałami muzycznymi, ale też odznaczać się eklektyczną selekcją repertuaru koncertowego. Co więc szykuje dla nas Serce w lutym?

Najbliższy weekend przyniesie występ projektu audio-wizualnego Perpetuum Mobile. 2 lutego wystąpią m.in. John Object, ШЩЦ, Mchy i Porosty, Clasps, Chino, Tsvey i Meeyebo. 10 lutego Serce odwiedzi Adi Nowak, czyli nietypowy raper z Poznania, który wraz z barvinsky zaprezentuje fanom materiał ze swojego nowego albumu “Ćvir”. Dwa tygodnie później premierowo w Krakowie wybrzmią utwory z pierwszego długogrającego albumu Rosalie., niekwestionowanej królowej polskiego r’n’b.

Obserwujcie uważnie nasze profile w mediach społecznościowych, już niedługo ogłosimy konkursy, w których będziecie mogli wygrać wejściówki na wybrane wydarzenia w Sercu!