Kolejni wykonawcy w składzie Enea Spring Break 2018!
» » Kolejni wykonawcy w składzie Enea Spring Break 2018!

Kolejni wykonawcy w składzie Enea Spring Break 2018!

Kategoria: Festiwale | 0
Do ogłoszonego wcześniej Korteza dołącza kolejnych dziesięciu wykonawców, którzy w kwietniu wystąpią na festiwalu Enea Spring Break. Są to: Natalia Kukulska, Bokka, Otsochodzi, Stefan Wesołowski, Stay Nowhere, ALA|ZASTARY, Jarecki, Kalina, Giorgio Fazer oraz Maniucha I Ksawery.

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej uznanych wokalistek na polskiej scenie popowej, która w 2017 wydała świetnie przyjęty album “Halo Tu Ziemia”. Bokka promować będzie swój trzeci album, który ukaże się nakładem wytwórni [PIAS]. Otsochodzi to jeden z najgorętszych obecnie wykonawców hip-hopowych w Polsce, którego krążek “Nowy Kolor” wydany dla Asfaltu to jedna z najpopularniejszych płyt ubiegłego roku. Stefan Wesołowski to artysta nominowany do Paszportu Polityki i zwycięzca plebiscytu Gazety Wyborczej na najlepszy polski album 2017 roku.

W składzie festiwalu nie zabraknie także świeżych artystów z Polski, w tym krakowskiego zespołu Stay Nowhere (Antena Krzyku), folkowego duetu Maniucha i Ksawery, wspólnego projektu znanych z New People Alicji Boratyn oraz Jakuba Sikory czyli projektu ALA|ZASTARY, duetu Giorgio Fazer (Mateusz Franczak oraz Miron Grzegorkiewicz z formacji JAAA!), Kaliny, która zadebiutowała świetnym albumem “Czyste Szumienie” oraz Jareckiego, który w 2017 zachwycił słuchaczy krążkiem “Za Wysoko”.

Piąta już edycja największej imprezy showcase’owej w Polsce odbędzie się od 19 do 21 kwietnia w kilkunastu miejscach koncertowych Poznania. W oczekiwaniu na kolejne ogłoszenia radzimy zaopatrzyć się w bilety – poprzednie edycje festiwalu były wyprzedane!

Źródło: Materiały prasowe