Co Jest Grane 24 Festival: Kortez i Brodka pierwszymi artystami
» » Co Jest Grane 24 Festival: Kortez i Brodka pierwszymi artystami

Co Jest Grane 24 Festival: Kortez i Brodka pierwszymi artystami

Kategoria: Co Jest Grane, Festiwale | 0
W tym roku spotkamy się w Warszawie na Co Jest Grane Festival 24 w piątek i sobotę – 15-16 czerwca. Organizatorzy mocnym akcentem odsłaniają pierwszye szczegóły dotyczące line-upu festiwalu.

Podobnie jak minionego lata, festiwal odbędzie się w tym samym miejscu, które sprawdziło się rewelacyjnie. W samym centrum Warszawy, ale z dala od hałasu i zgiełku, czyli przy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Festiwal ma formę zbliżoną do pikniku, podczas którego oprócz koncertów na świeżym powietrzu, można spotkać się z artystami w specjalnie przygotowanej strefie, posłuchać wywiadów, odpocząć, obejrzeć film czy spróbować smakołyków w food truckach.

Pierwszymi ogłoszonymi artystami tegorocznej edycji są: Brodka, która zaprezentuje się z materiałem ze swojej ostatniej płyty “Clashes” oraz Kortez, którego album “Mój dom” wydany dopiero w listopadzie, stał się jedną z najchętniej kupowanych płyt w 2017 roku.

Karnety na wydarzenie są już w przedsprzedaży, ich aktualna cena to 69 zł (liczba karnetów ograniczona, promocja trwa do 26.01).