Enter Shikari w kosmosie
» » Enter Shikari w kosmosie

Enter Shikari w kosmosie

Kategoria: Klip | 0
Enter Shikari zdecydowali, że trzecim singlem promującym ich najnowszą i najbardziej osobistą płytę The Spark, będzie utwór The Sights.

Jeszcze ciepły, jak świeże bułeczki, bo swoją premierę miał niespełna godzinę temu, The Sights zdecydowanie odbiega od kanonu zaprezentowanych już teledysków do Live Outside i Rabble Rouser, ale gwarantuje uśmiech i melodię, która łatwo was nie opuści.Nie zobaczymy produkcji rodem z Westworlds, bowiem tym razem zespół postawił na kosmos i podróż w nieznane.

Oprócz odgrywania kultowej sceny pierwszego lądowania na księżycu, ciekawych strojów i instrumentów w kolorach bieli i niebieskiego, zobaczyć możemy także keybord, który został wyprodukowany specjalnie na potrzeby zbliżającej się trasy koncertowej zespołu. Zdjęcia z planu filmowego ujrzały światło dzienne już wczoraj, za sprawą magazynu Kerrang!.

Przypominamy także, że już za miesiąc Enter Shikari zagra w Warszawskim klubie Proxima, razem z Astroid Boys i Lower Than Atlantis. Bilety są jeszcze dostępne, więc nie zwlekajcie. Naprawdę warto.