Nothing but Thieves prezentuje teledysk do „Particles”
» » Nothing but Thieves prezentuje teledysk do „Particles”

Nothing but Thieves prezentuje teledysk do „Particles”

Kategoria: Klip | 0
Od premiery drugiego albumu w dorobku grupy Nothing but Thieves minęły dwa miesiące. Jeszcze przed wydaniem „Broken Machine” fani mogli obejrzeć teledyski do singli „Amsterdam” i „Sorry”. Wczoraj na Facebooku i Instagramie zespołu pojawiły się informacje o nowym klipie do utworu „Particles”, który można oglądać na oficjalnym kanale grupy.

Nothing but Thieves od początku jesieni intensywnie promuje swoją twórczość, a przede wszystkim najnowszy album „Broken Machine”, nie tylko w Europie, ale także po raz pierwszy w swojej karierze w Ameryce. Ich najnowszy teledysk jest zapisem odcinka trasy koncertowej z tego kraju – można obejrzeć w nim urywki zza kulis, fragmenty z koncertów, ale także wypowiedzi osób poznanych na miejscu.

 

 

Nothing but Thieves 28 listopada pojawi się w warszawskiej Progresji (więcej informacji tutaj) oraz, ze względu na wyprzedanie warszawskiego koncertu, także 30 stycznia w Klubie Studio w Krakowie (więcej informacji tutaj). Po raz ostatni grupa wystąpiła w Polsce 5 sierpnia na Festiwalu Woodstock, gdzie zagrali bardzo emocjonujący koncert przed ogromną publicznością.

Zespół został założony w 2012 roku w Southern-on-Sea w Anglii. Swój pierwszy album Nothing but Thieves wydali po trzech latach i promowali go ośmioma singlami, między innymi ItchWake Up Call czy słynnym Trip Switch, który dotarł na pierwsze miejsce amerykańskiej listy przebojów w kategorii muzyka alternatywna, stworzonej przez magazyn Billboard. Koncerty grupy gromadzą w Polsce ogromną publiczność, ze względu renomę jednego z najlepszych młodych zespołów, ale także ze względu na podkreślaną przez zespół sympatię do Polski i polskich fanów.