Loading
“Apollo” jest już czwartym i jednocześnie pierwszym anglojęzycznym singielem z albumu Sorry Boys “Roma”. Zespół prezentuje obraz z pięknymi widokami prosto z Chorwacji.

“Idea tego teledysku zrodziła się w nawiązaniu do przemieszania dwóch tożsamości tej samej osoby, o której śpiewam w piosence “Apollo”. Wszyscy znają imię Apollo, ale dla jednych jest to przede wszystkim grecki bóg, dla innych nazwa amerykańskiej misji kosmicznej. Kim naprawdę jest Apollo? Czy w wyniku narzuconej mu przez innych tożsamości nie popełni błędu w odkrywaniu swojego przeznaczenia? Wspaniała ekipa filmowa z Papaya Films, która pojechała z nami do Chorwacji, doskonale poczuła pomysł przedstawienia metafizycznej więzi dwóch bohaterek, będących wcieleniem jednej osoby. Ich losy dążą do uwolnienia.” – tak o teledysku opowiada Bela Komoszyńska.

Za reżyserię klipu do piosenki odpowiada Filip Tułak, autorem zdjęć jest Wawrzyniec Skoczylas, a scenariusz napisała sama Bela Komoszyńska i Filip Tułak. Patronem albumu “Roma” jest Apollo – bóg muzyki, poezji, miłości i światła – przewodnich tematów całej płyty.

 

[kad_youtube url=”https://youtu.be/0QuUIyr-_VQ” width=”900″ height=”450″]

Top