SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Idź na koncert

Już we wtorek Imany zagra w Krakowie

17 października w Krakowie zaśpiewa francuska wokalistka Imany. Przed jej koncertem w Tauron Arena Kraków publiczność będzie mogła usłyszeć Kasię Moś.

Po ubiegłorocznych, wyprzedanych koncertach Imany powraca do Polski i do Krakowa. Imany, obok Zaz, jest uważana za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Jej muzyka określana jest jako połączenie akustycznego folku oraz soulowego bluesa. Młodziutka Francuzka do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem. Już pierwszy album wokalistki, „The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single „You Will Never Know” czy „Don’t Be So Shy” z drugiej płyty. W ubiegłym roku wokalistka wydała również EP-kę “There were tears”, którą promował singiel o tym samym tytule. W sierpniu 2016r. ukazał się najnowszy album artystki, “The Wrong Kind Of War”. Oprócz nowych kompozycji na płycie znalazły się trzy utwory, które poznaliśmy przy okazji minialbumu „There Were Tears”. Pojawił się tam również międzynarodowy przebój „Don’t Be So Shy” zremixowany przez duet Filatov & Karas.

Przed Imany w Krakowie usłyszymy Kasię Moś, o której jest coraz głośniej. Reprezentowała Polskę podczas 62 Konkursu Piosenki Eurowizji 2017 w Kijowie, od września można oglądać Kasię w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, co nie przeszkadza jej w pracy nad nowym albumem.

 

17 października 2017, KrakówTAURON Arena Kraków
bilety: 149-199 PLN
wydarzenie: https://www.facebook.com/events/236409160177419/

 

[kad_youtube url=”https://youtu.be/rAITs5KH468″ width=”900″ height=”450″]