„Imiona Tajfunów”, czyli nowa twarz Patricka The Pana [klip]
» » „Imiona Tajfunów”, czyli nowa twarz Patricka The Pana [klip]

„Imiona Tajfunów”, czyli nowa twarz Patricka The Pana [klip]

Kategoria: Klipy | 0
Patrick The Pan powraca z nowym utworem, będącym zapowiedzią jego trzeciego długograja, którego premiera przewidziana jest na wiosnę.

„Imiona tajfunów”, bo tak został zatytułowany nowy singiel, już wczoraj trafiły do waszych ulubionych serwisów streamingowych. Oprócz głosu Piotrka (a nie Patryka jak wielu zwykło myśleć), usłyszymy tutaj Ralpha Kaminskiego, autora znakomitego albumu „Morze”. „Imiona Tajfunów to trochę polityczna piosenka. Ale tylko troszkę. Bardziej chodzi mi w niej o energię. Uważam, że nie dzieje się dobrze w naszym kraju i jak nigdy nie interesowałem się bardzo polityką, tak wydarzenia z ostatniego roku sprawiły jednak, że zaczęła się we mnie budzić trudna do okiełznania złość” – tłumaczy artysta. Mimo wszystko Patrick The Pan uspokaja wszystkich sceptyków, że jego facebookowy profil nie zmieni się w miejsce agitacji stronniczego artysty, a od politycznych tematów się odcina.

Poniżej możecie zobaczyć teledysk obrazujący utwór, do którego w sporej mierze przyczynili się słuchacze przysyłający nagrania z różnych manifestacji, odbywających się w Polsce na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy.