Festiwal Wooded powraca!
» » Festiwal Wooded powraca!

Festiwal Wooded powraca!

Kategoria: Festiwale | 0
Po rocznej przerwie Wooded powraca na festiwalową mapę Polski. Przedsięwzięcie zorganizowane przez jeden z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych duetów DJ-skich – Catz ‚n Dogz – odbędzie się 23 czerwca przyszłego roku w Szczecinie.

Matthew Johnson, San Soda, La Fleur, Rodriguez Jr., Wilde Renate, a także silna reprezentacja producentów znad Wisły: Klaves, An on Bast czy Piotr Bejnar – to tylko część artystów, którzy wystąpili na dwóch dotychczasowych edycjach imprezy. Projekt silnie skoncentrowany na prezentowaniu najciekawszych wykonawców z pogranicza house / elektroniki łączy ze sobą dobrze znane postacie i utalentowanych debiutantów.

Jednym z głównych motywów Wooded City 2018 będzie kooperacja z lokalnym środowiskiem. Wszystko to za sprawą współpracy ze Szczecińską Agencją Artystyczną, dzięki której wpływ na festiwal będą mieli twórcy, promotorzy i aktywiści kształtujący kulturalną działalność w Szczecinie. Duży nacisk zostanie położony nie tylko na muzykę: w industrialnych przestrzeniach Łasztowni oprócz dwóch scen pojawią się także specjalne strefy poświęcone takim dziedzinom jak design, moda czy gastronomia. Swoją bogatą w atrakcje przestrzeń będą mieli również najmłodsi uczestnicy festiwalu.

Pierwsi wykonawcy przyszłorocznego Wooded zostaną ogłoszeni wkrótce – wtedy także pojawią się dostępne bilety. Tymczasem zaczynamy odliczanie do imprezy w szczecińskiej Łasztowni!

dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1572353716191456/