Październik w NCPP w Opolu
» » Październik w NCPP w Opolu

Październik w NCPP w Opolu

Kategoria: Koncerty | 0
Nadeszła jesień, a wraz z nią Narodowe Centrum Polskiej Piosenki zwolniło tempo. Główną imprezą tego miesiąca jest Festiwal Filmowy Opolskie Lamy, któremu towarzyszą spotkania zarówno teatralne, jak i filmowe, ale przede wszystkim muzyczne.

6 października będzie okazja do zmierzenia się z solową działalnością Jareckiego, który koncertuje promując swój nowy album. Opole to rodzinne miasto artysty, dlatego płyta zatytułowana “Za wysoko”, która jest bardzo osobistym krążkiem, pełnym wyjątkowych przemyśleń, rozterek i szczerych wypowiedzi, jest świetnym elementem, który wzbogaci kartę historii życia Jareckiego. Z pewnością nowe wydawnictwo wybrzmi z wielką siłą!

 

 

 

Połączenie różnych gatunków muzycznych zaowocowało spotkaniem się na jednej scenie takich postaci jak Niemoc, Sonar Soul oraz AGIM. To wszystko będzie miało miejsce 7 października. Sceną zawładnie muzyka elektroniczna, płynąca głównie z niepozornych, ale wielce czarujących syntezatorów. Zapraszamy pod scenę!

 

 

Uwieńczeniem skromnego, ale niesamowicie dobrego miesiąca jest koncert Tęgich Chłopów, planowany na 8 dzień października. Muzyka, z którą przyjdzie się zmierzyć publiczności do radosne melodie, przy których nie warto siedzieć. Bogactwo instrumentów zachęca do zabawy, a ubiór wokalistów przykuwa uwagę każdego. Akordeon gra pierwsze skrzypce, a tuż za nim ustawia się trąbka. Później w kolejce są już tylko miłośnicy dobrej muzyki, do których możecie śmiało dołączyć!

 

 

6 października – Jarecki, 20:00

bilety: 20 PLN (przedsprzedaż), 30 PLN (w dniu koncertu)

wydarzenie: https://goo.gl/F8haZo

 

7 października – Niemoc, Sonar Soul oraz AGIM. , 19:00

bilety: 20 PLN (przedsprzedaż), 30 PLN (w dniu koncertu)

wydarzenie: https://goo.gl/6peccg

 

8 października – Tęgie Chłopy, 18:00

bilety:  wstęp wolny

wydarzenie: https://goo.gl/bY5yEq