Wrzesień w NCPP w Opolu!
» » Wrzesień w NCPP w Opolu!

Wrzesień w NCPP w Opolu!

Kategoria: Koncerty | 0
Wrzesień choć jest chłodnym miesiącem, ma swój urok. Szybko nadchodzące wieczory wciąż zachęcają do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, tyle że w grubszym odzieniu. Narodowe Centrum Polskiej Piosenki powoli żegna się z imprezami w plenerze.

W ramach ostatniego spotkania z cyklu „Letnia Scena NCPP”, zachęcamy do udziału w koncercie wyjątkowej grupy EastWest Rockers, która po wieloletniej przerwie powróciła na scenę. Wydarzenie to wywołało wielką falę emocji wśród fanów zespołu, dlatego pozwól ponieść się emocjom i zatracić w dobrej muzyce reggae. 1 września należy do Ciebie!

 

 

9 września w “Okrąglaku” szykuje się niezapomniana impreza pod nazwą “Orkiestra Złotych Przebojów”. Fascynujące widowisko sceniczne pełne niezapomnianych emocji, za sprawą innowacyjnych i dynamicznych aranżacji pozwoli widzom odkryć na nowo znane i lubiane, legendarne hity. Na scenie zaprezentują się niezawodni artyści: Małgorzata Ostrowska, Felicjan Andrzejczak, Natasza Urbańska i Mateusz Ziółko.

 

 

Delikatna, charakterystyczna barwa głosu i niepowtarzalny wdzięk to przede wszystkim Janusz Radek. Muzyka będzie można usłyszeć podczas koncertu, który odbędzie się 15 września. “Precyzyjnie wyćwiczone narzędzie, które poradzi sobie z każdą materią muzyczną – a zachwyca szczególnie, gdy pozornie od niechcenia baraszkuje wśród dźwięków improwizacji”. Więcej dodawać nie trzeba!

 

 

Mimo wielu przeszkód, 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej odbędzie się jeszcze w tym roku. 15, 16 i 17 dzień września to dni zarezerwowane właśnie na tę imprezę. Będące legendą, a jednocześnie tradycją wydarzenie rozgrzeje zapadające w jesienną aurę Opole. Na scenie pojawią się wielkie gwiazdy znane z ekranu telewizora. Zachęcamy do wspólnej zabawy i przeżywania historii na nowo.

 

 

Wrzesień kończy się bardzo energicznie, przede wszystkim za sprawą kolejnej tematycznej imprezy będącej jednocześnie jubileuszem. “Mocne Granie na 65 lat Radio Opole” to spotkanie z muzyką grupy TSA, Piersi, S.B.B i Sabina SAGO. Będzie, będzie zabawa, będzie się działo 22 września!

 

 

23 września zmierzymy się z muzyką legendy. Na scenie opolskiego amfiteatru pojawi się zespół Ira, który zagra swoje największe przeboje. Z pewnością nie zabraknie tych mniej znanych, przy których zabawa będzie równie przednia. Spotkanie z legendą uzupełni grupa Bracia, która stając na scenie udowodni, że zasługuje na to, by zająć miejsce obok Artura Gadowskiego. Nie możecie przegapić tego wydarzenia!

 

 

 

1 września – EastWest Rockers, 20:00

bilety: wstęp wolny

wydarzenie: https://goo.gl/m2z5av

 

9 września – Orkiestra Złotych Przebojów, 19:00

bilety: 59 PLN, 89 PLN, 119 PLN

wydarzenie: https://goo.gl/bUcJxN

 

15 września – Janusz Radek, 18:30

bilety:  wstęp wolny

wydarzenie: https://goo.gl/fE1Uzq

 

15-17 września – 54. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki, 20:00

bilety: kupbilecik.pl

wydarzenie: https://goo.gl/PNLVKK

 

22 września – Mocne Granie na 65 lat Radia Opole, 19:00

bilety: 15 PLN

wydarzenie: https://goo.gl/LqXVZ4

 

23 września – Rock Me Baby: Ira i Bracia, 18:

bilety: 65 PLN, 85 PLN, 105 PLN

wydarzenie: https://goo.gl/wA1ASi