Bread & Butter by Zalando 2017: muzyka, moda i panele dyskusyjne
» » Bread & Butter by Zalando 2017: muzyka, moda i panele dyskusyjne

Bread & Butter by Zalando 2017: muzyka, moda i panele dyskusyjne

Kategoria: Koncerty, Polecamy | 0
Bread & Butter by Zalando powraca z zapowiedzią pierwszych atrakcji swojej drugiej edycji. Impreza, której motywem przewodnim jest w tym roku szeroko pojęta brawura („BOLD”), to miejsce skupiające najgorętsze trendy ze świata mody, muzyki oraz kulinariów.

Na Bread & Butter by Zalando zacierają się granice pomiędzy światem online a rzeczywistym spotkaniem z markami, a dzięki transmisjom na żywo można być na bieżąco z wydarzeniami na festiwalu także w zaciszu własnego domu.

Muzyka: Podczas tegorocznej edycji – czyli mieszanki międzynarodowych artystów oraz wschodzących gwiazd – muzyki posłuchać można będzie w czterech strefach: scenie plażowej, ogrodowej, modowej oraz scenie Zalando. Główną gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie znana z rewelacyjnego songwritingu austriacka grupa Bilderbuch. Wśród wykonawców pojawią się także Hannah Faith, Yung Hurn and Quay Dash. Podczas wydarzenia odwiedzający będą mogli bawić się do godziny 3:00 w klubie Festsaal Kreuzberg. Kolejni wykonawcy ogłoszeni zostaną w nadchodzących tygodniach. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na każdy z głównych występów obowiązuje osobny bilet.

Moda: Na imprezie stojącej pod znakiem szeroko pojętej brawury („BOLD”) pojawią się marki, które cechują nieszablonowe rozwiązania. Ponad 40 marek modowych przygotowało innowacyjne prezentacje oraz modele stworzone specjalnie z tej okazji w trzech strefach: Fashion, Urban oraz Active.

Bilety: Koszt biletu wstępu na jeden dzień wydarzenia to 20 euro. Ceny biletów na główne występy zostaną podane wkrótce. Wszystkie bilety będą dostępne na breadandbutter.com/tickets.

 

 

Do tegorocznych atrakcji zaliczyć można występ jednego z niewątpliwie najciekawszych obecnie niemieckojęzycznych zespołów indie rockowych – grupy Bilderbuch, specjały autorstwa światowej sławy kucharza i zdobywcy gwiazdki Michelina, Chan Hon Menga czy inspirujący panel dyskusyjny z udziałem Dame Vivienne Westwood, modelki i aktywistki Adwoa Aboah wraz z kolektywem Gurls Talk, jak również pokazy sportowego projektu Asics czy marek takich jak Nike czy Topshop. Festiwal jest imprezą otwartą.