Taco Hemingway publikuje w sieci nowy projekt “Szprycer”
» » Taco Hemingway publikuje w sieci nowy projekt “Szprycer”

Taco Hemingway publikuje w sieci nowy projekt “Szprycer”

Kategoria: Płyty, Premiera | 0

Po prawie dziewięciu miesiącach od ukazania się płyty “Marmur”, raper prezentuje słuchaczom nowy album, zatytułowany “Szprycer”. Płyta ukazała się niespodziewanie, choć mural przy metrze Politechnika i nieliczne posty w mediach, sugerowały, że data premiery zbliża się wielkimi krokami.

 

“SZPRYCER. Dziewięć piosenek o niczym i o wszystkim. Jeżeli pracowałeś nad tym projektem w jakiejkolwiek formie; wiedz, że jestem dumny. Jeżeli jesteś słuchaczem; wiedz że jestem wdzięczny. Do usłyszenia” – tak enigmatycznie i bardzo ogólnie opisuje projekt Taco Hemingway. Album dawnym zwyczajem trafił w całości do sieci i można usłyszeć go na YouTube, a także ściągnąć w formacie MP3 ze strony artysty.

Tym razem produkcją poszczególnych piosenek obok Rumaka zajął się także Zeppy Zep (współpracujący m.in. z Flirtini i Julią Wieniawą), Borucci (współodpowiedzialny także ze produkcję “Wosku”) i Duit (warszawski producent, który niedawno wydał debiutancki album “Now I’m here”). Niespodzianką jest także równoczesne ukazanie się teledysku do utworu “Nostalgia” z raperem w roli głównej. Zobaczcie i posłuchajcie nowego projektu Taco Hemingwaya: