NOT PRETTY ENOUGH eksploduje elektroniką w utworze “Stay”
» » NOT PRETTY ENOUGH eksploduje elektroniką w utworze “Stay”

NOT PRETTY ENOUGH eksploduje elektroniką w utworze “Stay”

Kategoria: Utwory | 0
Do trzech razy sztuka. Czy ten trzeci raz będzie znowu szczęśliwy dla tajemniczego projektu NOT PRETTY ENOUGH? Muzycy prezentują właśnie kolejny utwór zatytułowany “Stay”.

Tym razem NOT PRETTY ENOUGH eksploduje sporą dawką emocji, które ukryli w mocnych, narastających i zdecydowanie elektryzujących brzmieniach. To już ich trzecia odsłona, którą pokazują swoje muzyczne oblicze. Projekt idealnie wyczuł moment, w którym utwór “Stay” powinien się pojawić. Dźwięki pasują do czasu, w którym aktualnie jesteśmy – beztroskiego lata. Nagranie pobudza energetycznie, a jeśli uda nam się wsłuchać w tekst, to także daje do myślenia…

Przypomnijmy, że NOT PRETTY ENOUGH nieśmiało wprowadzili nas do swojego świata nagraniem “Hard Believer“, który ukazywał intrygującą mieszankę smutku, nostalgii i tajemniczych niedopowiedzeń. A następnie był utwór “The Shelter“, który z sekundy na sekundę coraz bardziej wciągał. Skondensowana opowieść, refleksja, mówiąca o tym, że to człowiek sam dla siebie jest schronieniem.

Jeszcze w te wakacje będziecie mogli usłyszeć zespół na żywo w Poznaniu w KontenerART już 10 sierpnia, a następnie 1 września w Gdańsku podczas tegorocznej edycji Soundrive Festival w klubie B90.