SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Koncerty Zapowiedzi

Trzecie urodziny Patio Miłości Kredytowej!

Sevdaliza, Sonia Stein, Slow Magic czy Princess Nokia – to tylko garstka wykonawców, którzy w ostatnich miesiącach zaprezentowali się na Kredytowej. Miłość, bo to właśnie tam grali ci artyści, staje się jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na imprezowej mapie Warszawy. W ten weekend nadarzy się kolejna okazja do tego, żeby odwiedzić lokal położony w sercu stolicy. Przynależące do klubu Patio obchodzi swoje trzecie urodziny!

Świętowanie rozpocznie się już 21 lipca, kiedy to odbędzie się koncert niezastąpionej Orkiestry Miłość. Grupa instrumentalistów za każdym razem rozgrzewała publiczność do czerwoności i tak też będzie tym razem. Dziewięcioosobowy skład na nowo zinterpretuje największe funkowo-soulowe przeboje Marvina Gaye’a, Jamesa Browna czy Isaaca Hayesa. Po występie muzyków zaplanowane jest afterparty do wczesnych godzin porannych!

zapisz się do wydarzenia:

22 lipca przenosimy się na parkiet. Starzy wyjadacze – Nowosad, Nikodem Rozbicki oraz Kovvalsky – przejmują stery ze swoim legendarnym już programem “Miłość Ci Wszystko Wybaczy”! Szykują się miłosne klasyki, ale i coś dla miłośników nowoczesnego house’u. Tradycyjnie – bawimy się do rana.

Zwieńczeniem urodzinowego planowania będzie 29 lipiec, kiedy to na Kredytowej pojawi się członek kultowego, charakterystycznego składu Buraka Som SIstema! Branko, który oprócz grania w macierzystej formacji stale współpracuje z Princess Nokią, M.I.A. czy Santigold, potrafi tanecznie uprzyjemnić niejeden wieczór! Obok DJ-a za konsoletami pojawi się Jedynak i Borucci.