Loading
Pochodząca z małego australijskiego, farmerskiego miasteczka, Gordi, czyli Sophie Payten prezentuje swój nowy utwór oraz powstały do niego teledysk.

Gordi ujawniła drugi singiel “On My Side”, który zwiastuje jej debiutancki krążek “Reservoir”. Klip powstał w Salton Sea na kalifornijskiej pustyni podczas trasy koncertowej po USA, którą artystka odbyła w zeszłym miesiącu. “On My Side” to autorska kompozycja 24-letniej Sophie Payten.

“On My Way” jest moją prośbą o pomoc, której nie potrafię wyrazić wprost. Wysyłam moje słowa w świat przez tekst piosenki. Chciałam, aby video nie tylko oddało przesłanie utworu, ale i całego albumu” – komentuje artystka.

Debiutancki “Reservoir” trafi na półki sklepowe 25 sierpnia nakładem wytwórni Jagjaguwar. Teksty piosenek zawarte na płycie oparte są na osobistych przeżyciach Sophie i dotyczą tematów przyjaźni, platonicznych związków oraz dorastania. Jej muzyka pochodzi z pogranicza elektroniki i folku. Artystka występowała na jednej scenie, w roli supportu, przed koncertami takich gwiazd jak Bon Iver, Asgeir, The Tallest Man on Earth, Highasakite, Local Natives oraz Of Monsters and Men.

 

[kad_youtube url=”https://youtu.be/o_PB8SHuKWo” width=”900″ height=”450″]

Top