SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Konkursy

KONKURS: Wygraj karnet na Colours of Ostrava 2017

Colours of Ostrava
19-22 lipca 2017 – Ostrava, Czechy

Zasady konkursu:
1. Polub profil somusic.pl (www.facebook.com/somusicpl)

2. Zadanie konkursowe: Stwórz idealną playlistę z utworami (minimum 15 pozycji) wybranych zespołów, które zaprezentują się podczas tegorocznej edycji Colours of Ostrava. Dodaj także krótkie uzasadnienie, dlaczego powinnaś/powinieneś znaleźć się w Ostrawie 19-22 lipca.

3. Na odpowiedzi czekamy pod adresem redakcja.somusic@gmail.com

4. Załącz swoje imię i nazwisko, nick z Facebooka, numer telefonu kontaktowego.

5. Deadline: piątek (30.06), godzina 19:59

6. Autor najciekawszej odpowiedzi zostanie nagrodzony pojedynczym karnetem na Colours of Ostrava 2017. Zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo lub telefonicznie w poniedziałek (3.07).

7. Zwycięzca konkursu zostaje wpisany na listę gości, która zostaje przekazana czeskim organizatorom. Karnet będzie do odbioru wyłącznie osobiście z dokumentem potwierdzającym tożsamość na miejscu, w kasach przy głównej festiwalowej bramie. Więcej szczegółów zostanie przesłanych drogą mailową przez organizatora festiwalu ze strony polskiej.

8. Wygrany bilet będzie do odbioru wyłącznie na miejscu, w dniu rozpoczęcia festiwalu. Karnet czterodniowy upoważnia do wstępu na cztery dni festiwalu oraz co ważne nie obejmuje noclegu na polu namiotowym, ani parkingu!

9. Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres redakcja.somusic@gmail.com

 

Fundatorem karnetu jest JOYTOWN.


Zwycięzca: Małgorzata M.
GRATULUJEMY!