CZAD FESTIWAL 2017 już wkrótce!
» » CZAD FESTIWAL 2017 już wkrótce!

CZAD FESTIWAL 2017 już wkrótce!

Kategoria: Festiwale | 0
Zbliżająca się edycja jednego z największych wydarzeń muzycznych na Podkarpaciu odbędzie się już po raz piąty. Czad Festiwal po raz kolejny pozytywnie zaskakuje zarówno ogłoszeniami polskimi jak i zagranicznymi.

W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia. Po raz kolejny terenem festiwalu będzie Arena Park w Straszęcinie obok Dębicy. Po raz pierwszy impreza potrwa aż 5 dni. Line – up festiwalu z roku na rok staje się coraz bardziej różnorodny. Tegoroczni artyści są tego najlepszym dowodem. Wśród potwierdzonych polskich artystów są m.in.: Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Czesław Śpiewa, Acid Drinkers, Coma, Hunter, Nocny Kochanek, Totentanz, Sayes, Big Cyc, Łydka Grubasa oraz Trzynasta w samo południe. Natomiast przedstawicielami zagranicznej części line – upu są m.in.: Bastille, Billy Talent, Kensington, Zebrahead, Anti-Flag, Epica, Dubioza kolektiv, Sonata Arctica, Steve Aoki, KSHMR, Martin Jensen, La Raiz, One ok Rock, Jay Hardway oraz The Offspring. Warto zauażyć, że line – up nie został jeszcze zamknięty przez organizatorów!

BILETY: (do 25 lipca/ 26 lipca -22 sierpnia)

– jednodniowe: 189 zł/209 zł

– 3 – dniowe: 319 zł/ 359 zł

– 5 – dniowe: 359 zł/ 399 zł

LOKALIZACJA:

Straszęcin to niewielka miejscowość położona w województwie podkarpackim, niedaleko Dębicy. Najdogodniejszy dojazd na teren festiwalu będzie z Krakowa lub Rzeszowa.