Nowy utwór Kamp! – „Deny” [klip]
» » Nowy utwór Kamp! – „Deny” [klip]

Nowy utwór Kamp! – „Deny” [klip]

Kategoria: Klipy | 0
Zespół Kamp! przywołuje lato i prezentuje najnowszy singiel i teledysk! Posłuchajcie utworu „Deny”, który zapowiada nowy album zespołu.

 

KAMP! zapowiada nowy album! W sieci pojawił się pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek, który ukaże się w ciągu kilku miesięcy. Nagrany w Red Bull Station w Sao Paulo utwór „Deny” zapowiada kolejne wydawnictwo zespołu. Pomimo swojej pogodności, nowy numer zachował charakterystyczną dla KAMP! nostalgię za wakacyjnym słoncem i zbyt krótkim latem. Utworowi towarzyszy teledysk. Reżyserem klipy jest Łukasz Zabłocki, który współpracował z muzykami już przy okazji poprzedniej płyty.

Nie ma co ukrywać, że „DENY” jak i wszystkie planowane działania dotyczące trzeciej płyty, mają wykorzystać nasz zespół w charakterze, na jaki do tej pory nie byliśmy gotowi. Dlatego pierwszy raz widzicie nas w klipie jako głównych bohaterów i to to raczej mocno odkrytych. Bawimy się konwencją, formułą, wizerunkiem, nawiązujemy do lat 90-tych ale chyba najbardziej chcieliśmy klipu, który będzie rozśmieszał. Wierzymy, że klip w reżyserii Łukasza Zabłockiego spełnia te warunki, choć ostateczna opinia należy do Was! – mówią członkowie zespołu Kamp!