MaJLo – Escape [klip]
» » MaJLo – Escape [klip]

MaJLo – Escape [klip]

Kategoria: Klipy | 0

O tym, jak pozytywną niespodziankę zrobił nam swoją debiutancką płytą MajLo, pisaliśmy już jakiś czas temu w recenzji. Jego singer-songwriterskie, kojące brzmienia mogą okazać się odpowiednią propozycją dla wszystkich miłośników niebanalnego alt-popu. Okazuje się jednak, że to nie koniec dobrych wieści z obozu wokalisty. Artysta opublikował właśnie teledysk do piosenki Escape, która znalazła się na opisywanym przez nas Over the Woods. To już trzeci singiel z albumu.

Okazuje się, że trójmiejski muzyk bardzo dba o warstwę wizualną swojego przedsięwzięcia. Ilustracje oraz typografia fizycznej wersji wydawnictwa została odręcznie wyrysowana i dość powiedzieć, że cieszy oko. Teledysk, który nagrany został przez ekipę Motion Pikczer, potwierdza zamiłowanie gdańszczanina do uwspólnienia klimatu muzyki i obrazu. Grupa reżyserów –  poza stworzeniem pięknego, melancholijnego i emocjonalnego anturażu doskonale komponującego się z dźwiękami – uwieczniła surową zjawiskowość Warszawy. W połączeniu z delikatną urodą występującej w teledysku Olgi Radwan oraz kadrami uchwyconymi w sercu Kampinosu, kontrastujący efekt klipu zachwyca i porusza jednocześnie.

Przypomnijmy, że MaJLo pojawi się na tegorocznej edycji festiwalu Seazone Music & Conference. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 8 do 10 czerwca.