Sonia Stein na dwóch koncertach w Polsce
» » Sonia Stein na dwóch koncertach w Polsce

Sonia Stein na dwóch koncertach w Polsce

Kategoria: Koncerty | 0

Sonia Stein. Nowa twarz alternatywnego popu? Poznajcie i wybierzcie się na koncerty w Warszawie i Krakowie. 

 

Sonia Stein to nowa postać w alternatywnym popie. Artystka, która jest z pochodzenia Polką, mieszka i tworzy w Londynie. Sonia pisze utwory pełne emocji i dramatyzmu. Pierwszy „One Of Those Things” pojawił się jesienią ubiegłego roku i jest zapowiedzią jej debiutanckiej EPki. Za jego produkcję odpowiedzialny jest Liam Howe (FKA Twigs, Adele, Jessie Ware), a jego współkompozytorem jest Hannah Robinson (Lana Del Rey, Zara Larsson). Do utworu powstał klip inspirowany gatunkiem neon-noir i nakręcony w Warszawie przez reżysera Aarona Bevan-Baileya. To miejsce wybrane ze względu na rodzinny i kulturowy związek Soni z tym miastem.

 

 

Artystka wystąpiła też w polskim filmie „Ekscentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, który zdobył Złote Lwy na 40-tym Festiwalu Filmowym w Gdyni, a także siedem nominacji do Orłów – polskich nagród filmowych.

Komu mało Pani Stein, podrzucamy bardzo udany live z Sofar Sounds z Londynu, gdzie artystka zaprezentowała kolejny utwór – “Suit me best”. A jeśli wciąż Wam mało, to koniec kwietnia będzie okazją do posłuchania Soni Stein na żywo w Polsce. Artystka wystąpi 27 kwietnia w warszawskim klubie Miłość oraz 29 kwietnia w ramach OffSceny podczas festiwalu Netia Off Camera w Krakowie.