Rosalie. z fizyczną wersją „Enuff”!
» » Rosalie. z fizyczną wersją „Enuff”!

Rosalie. z fizyczną wersją „Enuff”!

Kategoria: Zapowiedzi | 0

Od jakiegoś czasu odczarowuje polskie R&B, udowadniając, że nad Wisłą można tworzyć nowocześnie, świeżo i z pomysłem. Choć ostatni rok był dla Rosalie. nadzwyczaj pracowity, ona nie zwalnia tempa, prezentując nam kolejną nowość. Tym razem otrzymujemy od niej fizyczną wersję debiutanckiej EP-ki Enuff! 

Po trasie koncertowej, która objęła zasięgiem największe polskie miasta i Snowfest w Szczyrku, poznańska wokalistka nie zamierzała odpoczywać. Artystka zaczęła kooperację z wytwórnią Ten Typ Mesa, Alkopoligamią, co – jak się okazuje – zaprocentowało nie tylko serią gościnnych występów. Już 21 kwietnia swoją niecyfrową premierę ma krążek, dzięki któremu kompozycje singer-songwriterki poznały tysiące słuchaczy.

Enuff EP może okazać się nie lada gratką dla kolekcjonerów – w sprzedaży znalazło się zaledwie 500 egzemplarzy wydawnictwa. Oprócz pięciu znanych nam kawałków, tracklista zawiera trzy premierowe smaczki. To Już, czyli owoc nagrań z Jordahem (1/2 duetu Małe Miasta), Gone w remiksie Sknera oraz singlowe Pozwól w interpretacji Sonar Soula (Łukasz Stachurko, połowa Rys). Już dziś posłuchajcie tego ostatniego i przygotujcie się na przyszły piątek!