SEALS – „Golden Fork” [klip]
» » SEALS – „Golden Fork” [klip]

SEALS – „Golden Fork” [klip]

Kategoria: Klipy, Utwory | 0

SEALS prezentują nowy utwór, który powstał we współpracy z Wojtkiem Urbańskim. Posłuchajcie „Golden Fork”!

 

SEALS powracają z nowym utworem! „Golden Fork”, bo taki tytuł nosi najnowsze nagranie, jest efektem ich współpracy z Wojtkiem Urbańskim (RYSY/URBANSKI). Jak twierdzą młodzi muzycy z Cieszyna, Wojtek pomógł im otworzyć oczy na nowe podejście i rozwiązania w tworzeniu.

SEALS na swoim koncie mają debiutancką EPkę wydaną za pomocą siedmiu wyjątkowych teledysków, która podsumowuje pierwsze miesiące wspólnego grania. Widać, że chwilowa przerwa była tylko ciszą przed burzą, a najnowsze nagranie dobitnie pokazuje, że są na bieżąco z najnowszymi trendami. Niektórzy zarzucają im podobieństwo do The Dumplings, jednak czy to źle? Doskonałej muzyki nigdy za wiele.

Końcem 2016 roku wystąpili w Skoda Auto Muzyka z wyboru samej Katarzyny Nosowskiej i zajęli drugie miejsce w prestiżowym konkursie Moico Enjoy Music. Jednak tak naprawdę najważniejsze dopiero przed nimi. SEALS zagrają 21 kwietnia na scenie Electronic Beats (klub LAB) podczas Enea Spring Break Festival. Właśnie tam pokażą się w pełnej krasie i oprawie wizualnej. Trzymamy kciuki!