Startuje cykl koncertów UnderSound. Wystąpią Meek, Oh Why? oraz Suzia
» » Startuje cykl koncertów UnderSound. Wystąpią Meek, Oh Why? oraz Suzia

Startuje cykl koncertów UnderSound. Wystąpią Meek, Oh Why? oraz Suzia

Kategoria: Koncerty, Polecamy | 0
Warszawska SGW uruchamia muzyczne podziemie UnderSound. Pierwszy koncert już 30 marca, a wystąpią Meek, Oh Why? oraz Suzia!

 

Nowy cykl kameralnych koncertów UnderSound dołącza do projektów obecnych na muzycznej mapie Warszawy. Za inicjatywę odpowiedzialni są członkowie Zrzeszenia Studentów Polskich Szkoły Głównej Handlowej. Pierwszy koncert odbędzie się 30 marca o godz. 20.00 w Hadesie – podziemiach uczelni. Wstęp wolny, zapisy na wydarzeniu na Facebooku.
Na scenie Hadesu 30 marca zaprezentuje się Meek, Oh Why?. To zespół o unikatowym brzmieniu, balansujący pomiędzy wpływami muzyki elektronicznej, hip-hopu i nowoczesnego jazzu. Dla UnderSound tego dnia wystąpi również Suzia – młoda wokalistka, która tworzy muzykę akustyczną, balladową. Jak deklarują organizatorzy, zachowany zostanie kameralny i nieco tajemniczy klimat miejsca.

UnderSound to projekt od melomanów dla pasjonatów muzyki. Powraca do korzeni i wznawia koncerty odbywające się niegdyś w kawiarni Hades, która za dnia pełniła rolę bufetu, a wieczorem wypełniała się dźwiękami gitar i śpiewu. UnderSound chce promować debiutujących artystów, związanych z muzyką z pogranicza elektroniki, muzyki alternatywnej oraz nowych gatunków.

Pierwszy koncert UnderSound – z udziałem Meek, Oh Why? i Suzia – odbędzie się 30 marca o godz. 20.00 w Hadesie, podziemiach budynku G SGH.

Wydarzenia w ramach cyklu są bezpłatne, ale obowiązują zapisy – pod linkiem umieszczonym na wydarzeniu i fanpage’u UnderSound od chwili ogłoszenia do wyczerpania miejsc. Niestety wejściówki na pierwszy koncert cyklu rozeszły się w mgnieniu oka, ale jest szansa dla tych, którym się nie udało – pierwsze 10 osób na bramce również będzie miało możliwość wejścia!

Dołącz do wydarzenia: https://facebook.com/events/1838325329750694/

 

UnderSound to cykl kameralnych koncertów, pozwalających debiutującym artystom na zaprezentowanie się przed społecznością akademicką. Powraca do tradycji SGH sprzed 30 lat – regularnych spotkań muzycznych w Hadesie, kawiarni znajdującej się w budynku głównym uczelni. Twórcami projektu są członkowie Zrzeszenia Studentów Polskich SGH. Celem inicjatywy jest zainteresowanie muzyką alternatywną studentów i absolwentów warszawskich uczelni, a także integracja społeczności akademickiej.