OFF Festival: Feist, Royal Trux, Preoccupations i inni
» » OFF Festival: Feist, Royal Trux, Preoccupations i inni

OFF Festival: Feist, Royal Trux, Preoccupations i inni

Kategoria: Festiwale, OFF Festival | 0

OFF Festival nie zwalnia tempa i ogłasza kolejnych artystów, którzy wystąpią początkiem sierpnia w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach

 

Wciaż nie ochłonęliśmy po zeszłotygodniowych OFFowych ogłoszeniach, a Artur Rojek w Radiowej Trójce ogłasza kolejnych artystów, w tym trzeciego – obok Swans i PJ Harvey – headlinera. Właściwie headlinerke, bo w tej roli przyjedzie do Polski Feist – indiepopowa kandyjska wokalistka, znana ze współpracy z Broken Social Scene. Obecna na scenie od końca lat 90. W tym czasie wydała 4 płyty, w tym pokryty w ojczyźnie platyną „Let It Die” (2004) czy „The Reminder” (2007) nagrodzony Shortlist Music Prize. Obecnie pracuje nad nową płytą, która ma się ukazać wiosną.

 

Do składu dwunastej edycji OFF Festivalu przócz Fesist dołączyli także: Spoiwo, Duży Jack, Made in Poland plays „Martwy Kabaret”, PRO8L3M, shame, Royal Trux oraz Preoccupations.

 

– OFF jak zawsze stawia na skrajne emocje – od eterycznych, wzruszających piosenek Feist po gitarową jazdę Preoccupations i Royal Trux – czytamy w ogłoszeniu na Facebooku. – Do tego PRO8L3M, Made in Poland, shame, Duży Jack i Spoiwo.

 

W Katowicach – co potwierdzono wcześniej – zagrają ponadto PJ Harvey, Talib Kweli, Kwadrofonik i Artur Rojek, Helado Negro, group A., Anna Von Hausswolff, Beak>, Shellac, Carla Bozulich, Daniel Johnston, Jessy Lanza, Silver Apples, Wolves In The Throne Room, The Black Madonna, Circuit des Yeux, Kikagaku Moyo, Moor Mother, Siksa, Silver Apples czy Swans.

 

Przypominamy, że OFF Festival odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia 2017 roku w Dolinie Trzech Stawów. Trzydniowe karnety można nabyć w cenie 270zł do 9 kwietnia za pośrednictwem OFF sklepu.