Powrót Off Sceny! Dillon pierwszą muzyczną gwiazdą 10.Netia Off Camera
» » Powrót Off Sceny! Dillon pierwszą muzyczną gwiazdą 10.Netia Off Camera

Powrót Off Sceny! Dillon pierwszą muzyczną gwiazdą 10.Netia Off Camera

Kategoria: Festiwale | 0

Powraca Off Scena w Ramach Festiwalu Netia Off Camera w Krakowie! Pierwszą ogłoszoną gwiazdą jest Dillon, która wystąpi 1 maja. 

 

Fantastyczne wieści dochodzą nas z Krakowa. Powraca Off Scena w ramach Festiwalu Netia Off Camera! Bardzo dobrze pamiętamy jej minione edycje, które zawsze niosły sporo świeżości i prezentowały nietuzinkowych artystów. Uzupełnienie festiwalu filmowego koncertami to jak podłożenie ścieżki dźwiękowej pod obraz. Podczas 7 festiwalowych wieczorów publiczność czeka 7 niezwykłych spotkań. Na dobry początek 1 maja podczas Netia Off Camera wystąpi Dillon.

Brazylijka na co dzień mieszkająca w Berlinie prezentowała już swoją muzykę na największych światowych festiwalach. Czas na Kraków. Jej styl połączył upodobania słuchaczy z różnych muzycznych światów. 33 miliony wyświetleń utworu „Thirteen Thirtyfive” to najlepszy dowód na siłę spokojnej muzyki i moc intrygującego wokalu.

Dla takich emocji każdego wieczoru będziemy spotykać się w klubie. Off Scena to szansa na odkrywanie nowych dźwięków. Czeka nas podróż do świata różnych gatunków: od popu przez indie, folk po elektroniczne brzmieniawylicza Justyna Czarna, koordynatorka Off Sceny.

Idea, która przyświeca muzycznej odsłonie Festiwalu to konfrontacja międzynarodowych projektów muzycznych o uznanej renomie z twórczością artystów nowatorskich, świeżych i niezależnych, którym Netia Off Camera daje szanse na poszerzenie grona sympatyków. W ramach Off Sceny wystąpiły już takie gwiazdy, jak Sleep Party People, When Saints Go Machne czy Flunk, a także artyści mniej znani – zazwyczaj debiutujący na polskiej scenie –m.in. Bite The Buffalo, Ivy and Gold czy The Golden Filter.

10.Netia Off Camera odbędzie się między 28 kwietnia a 7 maja w Krakowie, a towarzysząca mu Off Scena wystartuje 29 kwietnia. Więcej informacji o programie Festiwalu i propozycjach Off Sceny znajdziecie na www.offcamera.pl i profilu wydarzenia na FB: www.facebook.com/OffCameraFestiwal.