TAŃCZ WIĘCEJ z Kubą Karsiem, Pauliną Przybysz i Piotrem Roguckim
» » TAŃCZ WIĘCEJ z Kubą Karsiem, Pauliną Przybysz i Piotrem Roguckim

TAŃCZ WIĘCEJ z Kubą Karsiem, Pauliną Przybysz i Piotrem Roguckim

Kategoria: Koncerty | 0

Rusza kolejna odsłona imprez pod szyldem „Tańcz Więcej”, podczas których znani polscy artyści prezentują autorskie sety DJ-skie. Cydr Lubelski zaprasza na imprezy z Pauliną Przybysz (Rita Pax), Kubą Karasiem (The Dumpligs) i Piotrem Roguckim (Coma). Pierwsze wydarzenie już 28.01 w klubie Wytwórnia w Łodzi.

 

TAŃCZ WIĘCEJ to jedna z odsłon ogólnopolskich eventów tematycznych skupiających się wokół kreatywnych form spędzania wolnego czasu – łączących miejsca, ludzi i spotkania. To alternatywa dla tradycyjnych weekendowych imprez tanecznych. Podczas „Tańcz Więcej” swoje ulubione taneczne rytmy serwują artyści na co dzień nie zawsze kojarzący się z DJ-ską konsolą.

 

– Muzyka to naturalne skojarzenie ze światem Cydru Lubelskiego. Nasza marka towarzyszy ludziom w wolnych chwilach, spędzanych właśnie przy muzyce, na imprezach, podczas wydarzeń kulturalnych. Trasa koncertowa Cydr Lubelski Spragnieni Lata już na stałe wpisała się w nurt wakacyjnych festiwali muzycznych, ale chcemy być z fanami dobrych dźwięków przez cały rok. Wspieramy projekty, które wyróżnia świeżość, oryginalność i autentyczność  – mówi Robert Walewski, Brand Manager

 

O gorącą atmosferę na parkietach zadbają: utalentowany kompozytor i producent młodego pokolenia, znany z nagradzanego m.in. Fryderykami duetu The Dumplings – Kuba Karaś oraz znana z takich projektów jak Sistars czy Rita Pax Paulina Przybysz. Ta dwójka, grając na jednej scenie podczas 4. edycji trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata już raz udowodniła, że reprezentując odmienne gatunki muzyczne można doskonale łączyć publiczność i porywać ją do wspólnej zabawy. W tym zadaniu muzyków wspierać będzie aktor, tekściarz, wokalista i frontman zespołu Coma Piotr Rogucki.

 

– TAŃCZ WIĘCEJ to nasza osobista lista największych tanecznych hitów. Zagramy nowości i stare dobre klasyki, dźwięki, które płyną prosto z naszej muzycznej energii. Wszystko, co radosne i inspirujące. Zabrzmią także premierowe utwory w niepowtarzalnych, improwizowanych wersjach – zapowiadają artyści.

 

Muzyczno-taneczny rozkład jazdy:

 

KIEDY: 28.01, godz. 21.00
GDZIE: Łódz, klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29
ZAGRAJĄ: Kuba Karaś, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki
BILETY: 30 zł / 25 zł ulgowy
https://facebook.com/events/136460640171416/

KIEDY: 11.02, godz. 21.00
GDZIE: Wrocław, Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15,
ZAGRAJĄ: Kuba Karaś, Paulina Przybysz, Marcelina
BILETY: 25 zł
https://facebook.com/events/360815707623385/

KIEDY: 04.03, godz. 21.00
GDZIE: Warszawa, Rejs, Płyta Desantu
ZAGRAJĄ: Kuba Karaś, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki
https://facebook.com/events/259725944461534/

 

Każdej imprezie towarzyszyć będą strefy orzeźwienia Cydr Lubelskiego. – W Łodzi, Wrocławiu i Warszawie zaserwujemy orzeźwiający zastrzyk pozytywnych emocji i energii. Rozgrzejemy się przed festiwalowym latem – zachęca Robert Walewski.