SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Utwory

Posłuchajcie “Say Yes” w wykonaniu MIN t!

Serce rośnie, gdy z istniejącej już muzyki powstaje coś zupełnie nowego. Przykładem takiego przedsięwzięcia jest znakomita interpretacja utworu “Say Yes” autorstwa Floetry. MIN t do sprawy podeszła bardzo subtelnie i tworząc własną wersję znanej już kompozycji poinformowała, że jest to zapowiedź albumu, który ukaże się nakładem Otake Records już wiosną!

Martyna Kubicz spełniając się jako kompozytorka, producentka i wokalistka stała na wielu scenach w Polsce i zagranicą. Open’er, Wooded, Soundrive, Gamma, Spring Break, Rixpop, Reeperbahn, Loftas nie są jej obce, podobnie jak sceny najważniejszych polskich klubów. W swojej muzyce łączy różne gatunki, przez co świetnie sprawdziła się w roli supportu takich perełek jak: GusGus, Vitalica, Angel Haze, HVOB czy Xxanaxx. O interpretacji “Say Yes” mówi:

„Say Yes” poznałam nieco przez przypadek – sprawdzając sampel użyty przez DJa Rashada w utworze Let You Know. Sama piosenka jest dla bardzo „sensualna”, a harmonia którą kocham zainspirowała mnie do stworzenia własnej interpretacji. Utwór świetnie sprawdza się podczas koncertów, zwłaszcza w połączeniu z resztą sprzętu którego używam na scenie.

Wokalistka ma na swoim koncie EPkę zatytułowaną “Turn the Lights Down EP”, jednak jest do dopiero przedsmak tego, co pragnie pokazać światu.