SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Idź na koncert

Fair Weather Friends i JÓGA na wspólnej trasie

Fair Weather Friends oraz JÓGA zapraszają na wspólne koncerty. Sprawdź kiedy grają w Twoim mieście!

 

Fair Weather Friends wraz JÓGĄ ruszają we wspólną trasę koncertową. Widzieliśmy ich razem podczas Warsaw Music Week i musimy przyznać, że oba zespoły są w doskonałej formie! Fair Weather Friends to ogromna dawka pozytywnej energii, ich występy to wręcz energetyczna bomba. Jóga natomiast to emocje w czystej postaci. Polecamy się wybrać na któryś z ich wspólnych koncertow! Pełną rozpiskę znajdziecie poniżej.

 
Fair Weather Friends & JÓGA

09.12.2016 – Stalowa Wola / Labirynt – Dołącz do wydarzenia
10.12.2016 – Kraków / Żaczek (+ Rosalie Chatwin w ramach cyklu Niepokorni) – Dołącz do wydarzenia
13.01.2017 – Poznań / Projekt LAB – Dołącz do wydarzenia
14.01.2017 – Łódź / New York Club – Dołącz do wydarzenia
17.02.2017 – Opole / NCPP
18.02.2017-  Wrocław – TBA

JÓGA

22.12.2016 – Katowice / Bahnhoff KTW
27.01.2017 – Olsztyn / MOK

 

Fair Weather Friends to jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny, o czym świadczą m.in. uznanie najbardziej opiniotwórczych dziennikarzy muzycznych, grono fanów w całym kraju oraz występy na największych festiwalach: Open`er, Kraków Life Festival czy Orange Warsaw. Teraz FWF wracają z nowymi utworami zapowiadającymi drugi długogrający album.

Premiera EP-ki „Hello Sunday“ miała miejsce w połowie września. Podczas koncertu nie zabraknie dobrze znanych fanom FWF utworów jak – „Fortune Player” czy „Fake Love”. Ich autorskie brzmienie to połączenie współczesnej elektroniki, klimatu 70 ‘soulu i funku, elektropopowych melodii i punkowej wręcz energii.

JÓGA to z kolei ulubieńcy młodszej części publiczności, którzy skradli serca fanów swoją niespotykaną muzyczną wrażliwością. Trio ma za sobą niezwykle udane lato – premierę EP-ki „Hero” oraz jej promocję podczas występów na największych festiwalach: Openerze, OFF‘e czy Kraków Life Festival. Warto dodać, że nowy materiał nagrywany był w legendarnym Hansa Tonstudio w Berlinie w ramach wygranej w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Converse`a. Młodzi muzycy w niezwykły sposób łączą gitarę akustyczną z nowym elektronicznym brzmieniem, zręcznie przemycając swoje skandynawskie inspiracje. Twórczość JÓGA (nazwa zespołu pochodzi od piosenki Björk) niesie więc ze sobą tajemniczość, rozedrganie, ale też niezwykłą, jak na młody wiek artystów, dojrzałość.