SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Festiwale Koncerty Polecamy Spragnieni Lata

Spragnieni Lata 2016: wielki finał w Lublinie

Już 17 września w Lublinie wielki finał wakacyjnej trasy Spragnieni Lata, czyli Lubelskie Święto Młodego Cydru!

To już ostatni przystanek wakacyjnej trasy Spragnieni Lata. Będzie to już trzecia edycja Lubelskiego Święta Młodego Cydru, podczas której wieczorem impreza przenosie się na Błonia pod Zamkiem, gdzie odbędzie się koncert finałowy trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata. Szczegóły wydarzenia!

“Rozłożymy The Beatles na czynniki pierwsze i złożymy na nowo, trochę bardziej awangardowo” – tak 5. edycję trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata zapowiadał dyrektor artystyczny projektu Tymon Tymański! W 5. edycji Tymon Tymański zaprosił do współpracy Natalię Przybysz, Natalię Grosiak i Krzysztofa Zalewskiego.

Podczas całej trasy mierzyli się z legendą – piosenkami The Beatles z kultowego “The White Album”. Tego lata słuchaliśmy ich w świeżych, współczesnych aranżacjach. To były autorskie interpretacje hitów bandu wszechczasów. Wszystkim wokalistom towarzyszył ten sam skład muzyków: The Transistors. Za aranżacje utworów The Beatles odpowiada Tymon Tymański.

Kto nie miał okazji być na trasie Spragnionych Lata w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu czy Poznaniu, ma szansę wybrać się do Lublina na finał najbardziej orzeźwiającej trasy koncertowej tego lata.

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=6nA2VlRUGPE” width=”900″ height=”450″]