SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Uncategorized

Taco Hemingway na otwarciu nowego klubu w Lublinie

hemingway

Szereg niedawno zainicjowanych przedsięwzięć mówi jednoznacznie – wschodnia ściana Polski nie jest pustynią kulturalną, jak przyjęło się w stereotypie. Olsztyn Green Festival, Slow Life Music Festival, Halfway Festival, Goodfest Dębica czy coraz bardziej rozbudowana baza miejsc mówi sama za siebie: nad Bugiem też można się dobrze bawić.

 

 

Wiatr w żagle ostatnio złapał Lublin. Bogata baza koncertów (studio lokalnego radia, Graffiti, Centrum Kultury), festiwal Nowe Brzmienia czy Most Kultury to propozycje dla tych, którym nieobojętne są niebanalne, interesujące brzmienia. Do listy lokali, gdzie można miło i przyjemnie spędzać czas, już w najbliższą sobotę dołącza Radość.

W nowym klubie ulokowanym przy ulicy Bernardyńskiej 15 znajdzie się coś zarówno dla miłośników muzyki, jak i dobrego jedzenia. Smaczne dania, orzeźwiające lemoniady i starannie przygotowywane drinki z pewnością zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia. Zainteresowani wizytą? Pierwsza okazja na to nadarzy się już w najbliższą sobotę 30 lipca, kiedy to zaplanowano uroczyste otwarcie.

Rozpoczęcie sezonu koncertów, warsztatów i imprez z DJ-ami musi odbyć się z przytupem. Organizatorzy zadbali o to, zapraszając jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci ostatnich miesięcy – Taco Hemingwaya. Filipa Szcześniaka, bo tak naprawdę nazywa się artysta, specjalnie przedstawiać nie trzeba. Autor Następnej stacji, 6 zer i Wszystko jedno być może po raz pierwszy zaprezentuje na żywo kawałki ze swojej najnowszej EP-ki WOSK. W Radości zatem bezsprzecznie trzeba się pojawić!

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20-tej. Po raperze selekcję najlepszych tanecznych kawałków zaprezentuje połowa kolektywu Flirtini – Jedynak.

dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/182241118856966