SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Klipy

Nowe magiczne dźwięki od joan – “So Shy (feat. Fismoll)” [klip]

joan
joan prezentuje nowy utwór i teledysk, tym razem w duecie z Fismollem. Koniecznie posłuchajcie “So Shy”.

O tym, że Joanna Glensk (tworzy jako joan) zaskoczy, słuchy chodziły już dawno. Jej muzyczną wrażliwość, dało się wysondować już podczas koncertów jej brata – Fismolla, gdzie Joanna gra na wiolonczeli i śpiewa w chórkach. To własnie podczas koncertów Fismoll niejednokrotnie wspominał, że muzyka którą tworzy jego siostra jest wyjątkowa. Podsycani tymi zapowiedziami, coraz bardziej wyczekiwaliśmy muzycznych zajawek tego materiału.

Pierwszej doczekaliśmy się w styczniu. Na dobry początek do sieci trafił utwór “God, You’ve Never Drowned The Place“. Delikatność i wrażliwość przepleciona między magicznymi dźwiękami oczarowuje. Po takiej zajawce, jeszcze bardziej wyostrzył się nam apetyt na więcej. Dziś możemy posłuchać już drugiej. Na Youtubie pojawił się nowy utwór – “So Shy”. Autorką słów i muzyki jest joan, która tym razem w magiczny świat dźwięków zabiera nas razem z Fismollem. Połączenie ich głosów na tle smyczków idealnie współgra, koi… Utwór porywa nas gdzieś w okolice skandynawskich przestrzeni, gdzie królują pastelowe i chłodne kolory. Nie bójcie się jednak że zmarzniecie. Głosy rodzeństwa skutecznie potrafią rozgrzać. Ciepło i emocje które biją z tego utworu uzależniają.

Utworowi „So Shy” towarzyszy teledysk. Za zdjęcia odpowiedzialna jest Magda Kieroń oraz Fismoll. Przyznać musimy, że słuchając tego utworu trudno nie zamknąć oczu i nie budzić w głowie własnych obrazów. Nie oznacza to jednak, że te zaprezentowane są złe, wręcz przeciwnie – są doskonałe! 😉

 

 

Dla przypomnienia poprzedni utwór joan – “God, You’ve Never Drowned The Place”: