SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Festiwale

Music & Water Festival 2016: Hurts oraz polski artysta

Hurts

28 sierpnia w Rybniku rusza wydarzenie muzyczne odbywające się na wodnym obiekcie. Gościem zagranicznym i główną gwiazdą festiwalu będzie zespół Hurts.

Klimatyczny Music & Water Festival zamieni Rybnik w miejsce muzyczne i magiczne – zadbają o to artyści, wodne akweny, słońce i klimat muzycznej uczty. Wydarzenie zostanie zorganizowane na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku – na Stadionie Miejskim oraz na Kąpielisku Ruda.

W ramach wydarzenia powstaną trzy sceny, które zaprezentują artystów będących w przededniu wielkich triumfów oraz gwiazdy, których przeboje od lat szturmują listy przebojów.

Od samego rana pozytywną atmosferę zapewni Strefa Water z artystami polskiej sceny muzycznej, ze sceną DJ’s, z aktywnościami Wake i Stand Up Padle. Wieczorem miejsce ożywi Strefa Stadion, na której zagra brytyjski duet HURTS, grający muzykę elektroniczną i synth popową. To właśnie dzięki niej zespół zdobył serca fanów na całym świecie, wydając w 2010 roku debiutancki album “Happiess”.

Dowiedzieliśmy się także, że jednym z polskich artystów, który zagra 28 sierpnia w Rybniku będzie Dawid Podsiadło promujący swój drugi solowy album.

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=SzE3kNUWA9s” width=900 height=450 ]