SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Koncerty

Koncertowe otwarcie Snu Nocy Letniej w Warszawie

Sen Nocy Letniej

W weekend 27-28 maja w Warszawie na nowo otwiera się Sen Nocy Letniej, miejsce nad Wisłą, które z pewnością będzie jednym z najbardziej koncertowych lokali tego lata!

Wspólnie z RCM mamy ogromny zaszczyt zaprosić na otwarcie Snu Nocy Letniej. Dwu piętrowej barki-statku pełnego przygód, zakamarków, sztuki artystów młodego pokolenia i świetnej muzyki. A to dopiero początek. Od czerwca do końca sierpnia w każdym tygodniu będziemy mogli spotkać się na koncertach przedstawicieli polskiej sceny!

Sprawdź harmonogram otwarcia lokalu. Wstęp wolny!

 

Piątek, 27 maja

Cool Plants
Jeden człowiek i instrumenty. Mikołaj Dobber wraz ze swoim live-bandem pokaże Wam to co przygotowuje obecnie na nową płytę, oraz zagra materiał z ostatniej pt. “Miasta”. Premierowy koncert na którym usłyszycie nigdzie nie prezentowany wcześniej materiał!

YU
Projekt, w którym tekst, obraz i dźwięk są równie ważne, tworzy Samanta Janas, Jakub Krupski oraz Scott Andrews /angielski pisarz/ ze swoimi wyjątkowymi tekstami.
6 maja płyta „We are sorry” trafiła na półki w sklepach muzycznych, a ubiegłoroczny debiutancki singiel „Hejty” stał się przebojem dzięki któremu publiczność uznała Yu za jeden z najciekawszych debiutów ubiegłego roku.
Zaprezentują nam premierowo materiał z nowej płyty!

Afterparty:

DAMN WAVE
Nikodem Rozbicki i Robert Więch. Miłośnicy klasyki, fani poszukiwania, rycerze dobrego stylu. Rezydenci Syreniego Śpiewu. Potańczą, napiją się i wprowadzą świetny nastrój.

WAVE
Dwóch warszawskich producentów, którzy puszczą wam zarówno swoje produkcje i nowości jak i zmiksują w wybitny sposób to co już słyszeliście wcześniej.

 

Sobota, 28 maja

Baasch
Młody, ceniony producent, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Jego muzyka oscyluje wokół ambitnej elektroniki, alternatywnego popu i muzyki filmowej. Zaprezentuje swój dotychczasowy dorobek sceniczny i wprowadzi w taneczny sposób w sobotnią noc.

R.A.U CZŁOWIEK ORKIESTRA
Najciekawszy debiut w świecie elektroniki i rapu. Reprezentacja Alkopoligamia.com. Konkretna rozrywka. Wąsy. Nie śpimy. Słowem- RAU na otwarciu Snu premierowo zaprezentuje swoją nową płytę!

Afterparty:

Stasiak
Raper. DJ. Współwłaściciel Alkopoligamii. Lektor. Biegacz. Legionista. 1/3 2cztery7. Legenda. Pobujacie się przy nowościach, g-funku i klasykach.

Buszkers
Reprezentacja UknowMe i JuNouMi. Świeżość, alternatywa i wszystkie inne dzikie walory poznacie bawiąc się przy jego dźwiękach do rana.

Sen Nocy Letniej - otwarcie