SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Juwenalia Zapowiedzi

Gardenalia 2016

gardenalia

Zarządy Samorządów Studentów Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego już po raz dziewiąty zapraszają na Gardenalia! W tym roku odbędzie się ona 13 maja, tradycyjnie w ogrodach za budynkami przy ul. Nowy Świat  67/69.

Gardenalia to wieloletnia tradycja współpracy międzysamorządowej, dzięki której rzesze młodych ludzi mogą zobaczyć na scenie swoich ulubionych artystów. Jest to jedno z największych akademickich wydarzeń w Warszawie i prawdopodobnie w całej Polsce. Tradycja organizowania Gardenaliów trwa już od 2008 roku. Od samego początku organizatorzy prezentują różne gatunki muzyczne – od rock’a poprzez elektronikę i hip-hop oraz promują młodych i obiecujących artystów. Rok 2015 przyniósł niewątpliwie największą i najbardziej medialną edycję Gardenaliów ze znakomitym line-up’em, który zapewniły nam występy takich artystów jak: KęKę, Quebonafide, Dwa Sławy, Iza Lach czy Krzysztof Zalewski.

 

gardenalia1

 

W tegorocznej edycji swoją obecność potwierdzili: JWP/BC, Marika, Alkopoligamia Showcase, RYSY, OTSOCHODZI oraz Eric Shoves Them in His Pockets. Na terenie imprezy na uczestników poza koncertami czekać będzie mnóstwo innych atrakcji oraz liczne konkursy. Ta impreza nie może Was ominąć! Wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak wchodzą tylko osoby pełnoletnie.

 

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=3BVncXMZQVA” width=900 height=450 ]