SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Festiwale Olsztyn Green Festival

Olsztyn Green Festival 2016: Ania Dąbrowska, Organek, Kortez, Reni Jusis i Voo Voo

Olsztyn Green Festival
Olsztyn Green Festival prezentuje kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji. Sprawdź kto wystąpi w sierpniu nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie!


Ostatnio mieliśmy szansę poznać pierwsze gwiazdy trzeciej edycji Olsztyn Green Festival. Początkowo ogłoszeni artyści to:
Brodka | Mela Koteluk | Rebeka | Smolik/Kev Fox | Pustki

Dziś jednak line-up został zasilony przez kolejne nazwiska. Organizatorzy oznajmili, że na festiwalu pojawią się:
Ania Dąbrowska | Organek | Kortez | Reni Jusis | Voo Voo

Olsztyn Green Festival to jedyny event w Polsce zrzeszający miłośników ekologii, zdrowego stylu życia oraz fanów dobrej muzyki. Cieszy przede wszystkim fakt, ze organizatorzy stawiają na polskich artystów.

Ania Dąbrowska, pojawi się na festiwalu z nową płytą „Dla naiwnych marzycieli”. Krążek został wydany po 4 latach od premiery poprzedniego albumu „Bawię się świetnie” i zyskał miano złotej płyty. W karierze artystki to szósty studyjny album. Zadebiutował on na 1. miejscu polskiej listy przebojów OLiS. Organek, znany z licznych kolaboracji muzycznych, w 2014 roku wydał debiutancki album „Głupi”, który ukazał się nakładem wytwórni Mystic Production. Album zostały uhonorowany tytułem złotej płyty przez ZPAV. Kortez z pewnością przedstawi materiał z krążka „Bumerang”, wydanego pod koniec ubiegłego roku. Muzyk na początku swojej kariery muzycznej zdobył popularność dzięki utworowi „Zostań”, którym podbił serca polskiej publiczności. Reni Jusis, która ostatnio niespodziewanie wróciła na scenę po 7 latach, przybliży piosenki ze świeżego albumu „BANG!”. Voo Voo, czyli formacja istniejąca od ponad 30 lat przyjedzie do Olsztyna z albumem „Placówka ’44”. Muzycy wykonują szeroko pojętą muzykę rockową z elementami folku oraz jazzu. Voo Voo w swojej twórczości posiadają aż 24 studyjne albumy!

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/611219205697492/

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=5A2HkHK5fm8″ width=900 height=450 ]