SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Premiera Zapowiedzi Zobacz

Bovska prezentuje teledysk do utworu “Kaktus” [klip]

bovska

Bovska tuż premierą debiutanckiego albumu prezentuje teledysk do zapowiadającego go singla. Zobacz klip do utworu “Kaktus”!

BOVSKA z dnia na dzień zyskuje coraz większy rozgłos. Tę dziewczynę za chwilę będzie znała cała Polska! Cieszy nas bardzo, że w czasach zmasowanego ataku disco polo, ciekawe projekty tworzące niebanalną muzykę, także cieszą się uznaniem polskiej publiczności. Utwory Bovskiej już teraz biją rekordy popularności, osiągnęły niemal MILION odsłon. To tylko początek, bo jej debiutancki album „Kaktus”, jest jeszcze przed premierą – płyta pojawi się w sklepach 11 marca!

 

Bovska jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Piosenki śpiewane są w języku polskim. Wyjątek stanowi bonusowy kawałek – “The man with an unknown soul“. To jeden ze starszych utworów artystki, który znalazł się też w hitowym filmie „Planeta Singli” w reżyserii Mitji Okorna.

bovska 1

 

Co stoi za sukcesem Bovskiej? Niewątpliwie tytułowy singiel “Kaktus” – bardzo świeży numer z niebanalnym tekstem, który od kilku tygodni skutecznie atakuje nasze zmysły poprzez popularny kanał telewizji. To nie pierwszy raz, gdy tak przeklinana telewizja jest trampoliną sukcesu dla muzyków. Myli się jednak ten, kto źródła sukcesu upatruje w nadal popularnych programach typu talent show. Te zamiast wyróżniać talent i promować muzykę, kładą nacisk na show i emocje, których kilogramy lada dzień będziemy dostawać w gratisie przy zakupie pieczywa. Nową i niezwykle atrakcyjną formą promocji muzyki w telewizji są… seriale i reklamy, a konkretniej ich oprawa muzyczna. W taki właśnie sposób muzyka Bovskiej trafiła do milionów odbiorców i wielu z nich zachwyciła, nas również.

 

Wszystko za sprawą singlowej piosenki „Kaktus”, która zapowiada debiutancki album Bovskiej. Stała się ona motywem przewodnim czołówki nowego serialu TVN „Druga Szansa”, w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska. Nieznana szerszej publiczności artystka, dostała możliwość zaprezentowania swojej twórczości w wieczornym paśmie prime-time! Teraz mówią o niej wszystkie media! Mamy nadzieję, że na fali tej popularności uda się Bovskiej zagościć na polskiej scenie dłużej i wnieść do niej odrobinę świeżości.

Wspomniany wcześniej utwór “Kaktus” doczekał się dziś premiery obrazującego go teledysku. Będzie on znakomitym umilaczem czasu w oczekiwaniu dna premierę albumu, który jeszcze przed premierą stał się hitem – wyprzedał się całkiem spory nakład jego przedsprzedażowej wersji limitowanej. To doskonała wróżba sukcesu! Trzymamy kciuki!

 

P.S. Polecamy Waszej uwadze także promocyjny koncert Bovskiej, który odbędzie się 17 marca w warszawskim klubie Syreni Śpiew. Wstęp wolny.

 

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=U6jhgI8SNLE” width=900 height=450 ]