SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Zapowiedzi

Sambor wydaje nowy album!

SAMBOR wydaje nowy album! Wesprzyj projekt na Wspieram Kulturę!

Sambor pracuje nad nowym albumem! Artysta, który przez międzynarodowy serwis Myspace uznany został za “jeden z najciekawszych polskich głosów”, szykuje się do wydania nowego wydawnictwa. Przy najnowszym projekcie artysta ponownie postanowił poprosić o wsparcie fanów.

Aktualnie Sambor wspólnie z muzykami kończy pracę nad całkiem nowym, świeżym materiałem, który będzie sporym zaskoczeniem dla fanów! Tym razem zespół stawia na proste piosenki i minimalistyczne aranże. Muzycy zdecydowali się ponownie na zebranie funduszy niezbędnych do wydania płyty, przez akcję crowdfundingową. Aby materiał mógł ujrzeć światło dzienne, potrzebne jest każde wsparcie na portalu WspieramKulturę:

 

Wesprzyj Sambora i  jego nowe wydawnictwo: http://wspieramkulture.pl/projekt/1256-Nowy-album-Sambora

 

Lubisz nowoczesną melancholię spod znaku Jamesa Blake’a czy King Krule? Na pewno spodoba Ci się nowa EPka Sambora! Większość numerów jest już gotowa – czas na ostatnie nagrywki, miks i tłoczenie płyty. Pomóż zespołowi w tym i odbierz limitowane wydanie oraz inne muzyczne bonusy. Do zgarnięcia m.in. cała dyskografia artysty.

Po eksperymentach na “Bruksizmie” zespół Sambor postanowił pójść w zupełnie innym kierunku. Dlatego nowy materiał to przede wszystkim proste piosenki w minimalistycznych aranżach. Chcą ograniczyć się do przestrzennej gitary, analogowych syntezatorów, samplera perkusyjnego i oczywiście wokalu. Tekstowo i kompozycyjnie płytę zdominuje klimat “nowoczesnej melancholii”. To będzie muzyka dla ludzi, którzy cenią songwriting, a jednocześnie są otwarci na nowe brzmienia. Dzięki każdej pomocy zespół chce zarejestrować materiał do końca i wydać piosenkową EPkę najszybciej jak to możliwe!

 

Sambor zachęca do wsparcia projektu:

 

[kad_youtube url=”https://youtu.be/gUJWufziE6I” width=900 height=450 ]

 

SAMBOR KOSTRZEWA przez serwis Myspace uznany za “jeden z najciekawszych polskich głosów”. Pochodzący z Tychów wokalista, muzyk, kompozytor i lider projektu Sambor to artysta nietuzinkowy i wymykający się wszelkim kategoryzacjom. Analizując jego twórczość trudno przywołać jednoznaczne porównania.

Projekt Sambor zadebiutował płytą „Yesterday Is Unknown” w listopadzie 2012 roku. Album, będący mieszanką rocka i muzyki elektronicznej, został bardzo dobrze przyjęty przez fanów oraz recenzentów. Wystąpili m.in. na Open’er FestivalSpring Break, a ich utwory znalazły się na kilku prestiżowych kompilacjach –  “Rak’n’Roll Records”, “Sealesia 3” czy międzynarodowym projekcie “Works of love”.

Dzięki wsparciu fanów i spektakularnej akcji crowdfundingowej, wiosną 2015 roku ukazał się drugi album projektu Sambor zatytułowany “Bruksizm”, a zapowiadał go singiel “Queen”.

 

Sambor “Queen”

 

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=tqtbc8DwRR8″ width=900 height=450 ]