SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Zobacz

Spoken Love – “Talk live at S2”

spoken love1
Zespół Spoken Love podzielił się w sieci nowym teledyskiem. Zobaczcie  koniecznie!

Zespół Spoken Love kilka dni temu podzielił się materiałem video prezentującym utwór “Talk” w wersji live. Utwór pochodzi z debiutanckiej płyty projektu, który ukazał się jesienią ubiegłego roku. Nagranie zostało zrealizowane w legendarnym studio S2 Polskiego Radia. Trzeba przyznać, że wersja live robi wrażenie! Mamy nadzieję, ze będzie ich więcej.

Bartek Królik i Marek Piotrowski, którzy współtworzą projekt Spoken Love, to od lat znane postacie na rodzimej scenie muzycznej. Znakomici muzycy i producenci. Twórcy nieustannie poszukujący nowych wyzwań. Spoken Love, jak podkreślają Bartek i Marek – nawiązuje do ich dzieciństwa plus tego, co najbardziej inspiruje ich w muzyce.

 

 

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=i4Z6oxokACU.” width=900 height=450 ]

 

Debiutancki album Spoken Love ukazał się drugiego października minionego roku. Pod względem muzycznym Królik i Piotrowski nawiązują do czasów swego dzieciństwa i młodości. Do dźwięków, które towarzyszyły im w latach 80. i 90. XX wieku. Znajdziemy, więc ślady popu, synthpopu, R&B, soulu. “Jest przestrzeń syntezatorów, przejrzyste partie gitarowe i wokalne oraz zawsze towarzyszący im puls” – zapewniają Bartek i Marek.

Dla niewtajemniczonych przypomnijmy, że Bartek i Marek to wszechstronni twórcy z wykształceniem muzycznym i ogromnym doświadczeniem sceniczno-studyjnym, znani chociażby z zespołów Sistars, Łąki Łan, a także, jako uznany team producencki Plan B.