SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Idź na koncert Zapowiedzi

IAMX na dwóch koncertach w Polsce!

iamx1

IAMX wraca do Polski na dwa koncerty! Tym razem artysta odwiedzi Gdańsk i Poznań!

Chris Corner powraca do Polski na 2 koncerty! Mroczny kapłan zimnej elektroniki 4 marca odwiedzi gdański klub B90, a 5 marca pojawi się w poznańskim Eskulapie. Koncerty promować będą wydany na początku października album „ Metanoia”. Sam Corner o krążku mówi tak:

“Jestem dumny i szczęśliwy, że mogę ogłosić stworzenie nowego wydawnictwa, wręcz ekstatycznie cieszę się, że mój muzyczny bękart zaszedł tak daleko. Na krążku jest prostsze brzmienie, które przypomina moje wcześniejsze dokonania. Pojawia się czysta elektronika, pełna zmysłów dystopia Człowiek kontra Maszyna.”

 

IAMX W POLSCE

04.03 – B90/Gdańsk
19:00 – otwarcie klubu
20:00 – rozpoczęcie koncertu

Bilety:
85 pln – KUP BILET!
95 pln- Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, punkt Lotto (CH Manhattan)
105 pln – w dniu koncertu

 

5.03 Eskulap/Poznań
19:00 – otwarcie klubu
20:00 – rozpoczęcie koncertu

Bilety:
85 pln – KUP BILET!
95 pln- Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, CIM, Rock Long Luck
105 pln – w dniu koncertu

 

“IAMX to moja publiczna terapia” – mówi Chris Corner. „To mój sposób komunikacji ze światem, metoda by otworzyć swoje serce i tańczyć w tym samym czasie. To także wymówka by móc ze sobą igrać, by odkrywać poszczególne fragmenty swojej osobowości, nie musząc robić tego na codzień”.

„Metanoia” to szósty, wydany jako IAMX, album Cornera. Jest kamieniem milowym w twórczości angielskiego multiinstrumentalisty, producenta oraz kompozytora. Konsekwentnie, przykuwając uwagę charakterystycznym stylem, Corner stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci światowej sceny elektronicznej.

Najnowszym singlem promującym krążek “Metanoia” jest utwór “North Star”. Kilka dni temu w sieci pojawił się teledysk obrazujący ten utwór.

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=FLmC2hSRwKM” width=900 height=450 ]

 

Odciskając uprzednio swoje piętno jako członek i jeden z założycieli Sneaker Pimps, Corner wykuł nową tożsamość, dając się poznać jako IAMX. Gwałtowne połączenie nietuzinkowych melodii, chwytających za serce, osobistych tekstów oraz charyzmatycznych występów poskutkowało zebraniem licznej rzeszy wiernych fanów na całym świecie.
IAMX rozwinął się, zaczynając od enigmatycznych projektów studyjnych. Obecnie przedstawia ekscentryczne, zaangażowane live acty. Nie szczędzi jednocześnie wysmakowanych wizualizacji, kostiumów oraz obecności na scenie dodatkowych muzyków.

 

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=k58LRJ3tIdg” width=900 height=450 ]